Çeşme Rotary'ye Uluslararası Başkanlık Takdirnamesi - Gazetem Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon Çeşme Rotary'ye Uluslararası Başkanlık Takdirnamesi
+   --   0

Çeşme Rotary'ye Uluslararası Başkanlık Takdirnamesi

 

 

Çeşme Rotary Kulübü, hedeflerini tam olarak tutturması nedeniyle, Uluslararası Başkanlık Takdirnamesi almaya hak kazandı. 

 

Rotary 2440. Bölge içinde yer alan 64 Rotary Kulübü'nden, Çeşme Rotary Kulübü'nün de içinde yer aldığı 36'sı, belirlenen hedefleri tam olarak tutturmaları nedeniyle, Uluslararası Başkanlık Takdirnamesi almaya hak kazandılar.

 

Geçtiğimiz hafta Aydın'ın Didim ilçesinde yapılan Rotary 2440. Bölge toplantısında, Çeşme Rotary Kulübü, Bölge Hizmet Ödülü alırken, Kulüp Yönetimi, Üyelik Hizmetleri, Toplum Hizmetleri ve Halkla İlişkiler konularında gösterdikleri başarılarından dolayı Komite Takdir Belgesi, ayrıca  Rotary Ormanı, Toplum Liderleri Geliyor Seminerleri, Rotary Day organizasyonuna katkıları, Cumhuriyet Kazanımları etkinliğine katkıları ve Çeşme’yi Tanımayan Kalmasın Projesi nedeniyle de Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi. 


Uluslararası Başkanlık Takdirnamesi ve 10 Takdir ve Teşekkür Belgesi, Çeşme Rotary Kulübü adına Dönem Başkanı Suzan Çırağ tarafından teslim alındı. 

 

 


Haber Resimleri

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Habere Henüz Puan verilmemis.
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar


  Bu haber Yoruma Kapalı.
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)