CHP Kurultayı'na Çeşme'den kadın delege - Gazetem Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon CHP Kurultayı'na Çeşme'den kadın delege
+   --   0

CHP Kurultayı'na Çeşme'den kadın delege

 

Ankara'da 3-4 Şubat tarihinde yapılacak 36. CHP Olağan Kongresi'nde, Çeşme Belediye Meclis Üyesi Banu Ayhan da İzmir delegeleri arasında yer alacak. 

 

İzmir'de gerçekleştirilen 36. CHP İzmir İl Kongresi'ne Çeşme'den Kongre Delegesi olarak katılan Banu Ayhan, yapılan seçimlerde Kurultay Delegesi olarak adaylığını koydu. İl Başkanı olarak seçilen Deniz Yücel'in listesinde yer alan Ayhan, Kurultay Delegesi olarak seçilmeyi başardı.

 

Kurultay Delegesi olarak seçilmesinin ardından bir açıklama yapan Banu Ayhan, "36. Olağan İzmir İl Kongresi'nde,  Kurultay Delegesi seçilmiş olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum . Bu süreçte  belediye başkanımızın ve il delegesi olan arkadaşlarımın da destekleri bana güç verdi. İzmir’imizi ve ilçemizi temsil etmekten gururluyum. Temsil için bana destek veren tüm  İzmir delegelerine ve beni ilçemden delege seçen Çeşme ilçe delegelerine ve CHP İlçe Örgütüme teşekkür ederim. Emeğimiz var, sözümüz de olacak" diyerek görüşlerini dile getirdi.

 


Haber Resimleri

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Habere Henüz Puan verilmemis.
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar  Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

  # Yorum Yaz #

İsim :

Mail :

Yorum :

Güvenlik Sorusu :

  32 ÷ 8 =  
 
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)