Dalgıç’tan ‘İnce’ mesaj! - Gazetem Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon Dalgıç’tan ‘İnce’ mesaj!
+   --   0

Dalgıç’tan ‘İnce’ mesaj!

 

 

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin partisi için büyük emek verdiğini ve iyi bir partili olduğunu açıklayan Çeşme Belediye Başkanı  Muhittin Dalgıç,

“ Sayın İnce, en uygun kişi idi. Kendisi partiye inanmış, demokrasiye insan haklarına inanan, parlamenter sistemi düşünen bir vekilimiz. İkinci turdan sonra mutlaka ipi göğüsleyeceğinden hiç kuşkumuz yok. Sayın İnce’nin  arkasında durup gece gündüz çalışacağız.

Kendisi bugün 15 yaşından beri taşıdığı rozeti çıkardı ve Genel Başkanımıza emanet etti. Türk bayrağı rozetini taktı. Kamyon şoförü bir babanın oğlu şimdi Cumhurbaşkanlığı için adımını attı. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

25 Haziran’da herkesin yüzünün güleceğini de sözlerine ekleyen Dalgıç,  “Sayın İnce Laik Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin kamucu, halktan yana, sosyal adalet ve hukuk devleti anlayışıyla yeniden inşa edilmesinde bugüne kadar ki siyasal duruşu ve söylemleri ile tartışmaya yer bırakmayacak bir isimdir” diyerek görüşlerini dile getirdi.

 

 


Haber Resimleri

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Habere Henüz Puan verilmemis.
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar


  Bu haber Yoruma Kapalı.
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)

Benzer Haberler


 Konu Başlığı Tarih Okunma
 Dalgıç’tan Adalet vurgusu! 21.6.2017 619
 Dalgıç’tan anlamlı ziyaret! 6.12.2017 309
 Dalgıç’tan Aşk Festivali Çağrısı! 17.10.2017 552
 Dalgıç’tan Bayam Tatili Daveti! 21.8.2017 432
 Dalgıç’tan Demokrasi vurgusu 10.7.2017 499