İyi Parti, ilk kongresini gerçekleştirdi - Gazetem Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon İyi Parti, ilk kongresini gerçekleştirdi
+   --   0

R03;İyi Parti, ilk kongresini gerçekleştirdi

 

 

İyi Parti Çeşme İlçe Teşkilatı, ilk kongresini gerçekleştirerek İlçe Başkanlığı'na Volkan Evci'yi seçti.

 

İyi Parti Çeşme İlçe Teşkilatı'nın ilk kongresi, parti binasında gerçekleştirildi. İyi Parti İzmir İl Teşkilatı tarafından Çeşme İlçe Teşkilatı'nı kurmak için görevlendirilen Volkan Evci, tek liste ile girdiği seçimde İlçe Başkanlığı'na seçildi. 

 

İyi Parti Çeşme İlçe Kongresi'nde, Divan Başkanlığı'na, İyi Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Certel seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan kongrede, kurucu yönetim kurulunun faaliyet raporu, bütçe ve kesin hesap raporu okunarak kabul edildi. Kongrede, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu'nun mesajları da okundu.

 

Tek liste halinde gerçekleştirilen seçimde ise Çeşme İlçe Başkanlığı'na Volkan Evci oybirliği ile seçildi. İlçe Başkanlığı'na seçilmesinin ardından bir açıklama yapan İyi Parti Çeşme İlçe Başkanı Volkan Evci, "10 Şubat 2018 tarihinde yapılan ilçe kongremiz sonucunda İyi Parti Çeşme İlçe Başkanlığı'na seçildim. Bizi bu göreve layık gören üyelerimize, şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in dediği gibi 'Medeniyetin yolunu cesurlar döşer' diyerek çıktığımız bu yolda İyi Parti'ye gönül vermiş vatandaşlarımız, üyelerimiz, yönetim kurulumuzla birlikte, Çeşme’de iyilik güneşini parlatacağımıza, hoşgörü, sevgi ve saygının hakim olacağı bir siyasi anlayışı hakim kılacağımıza inanıyorum. Biz İyi Parti’deyiz; çünkü biz demokrasinin, insan haklarının ayaklar altına alınmasını istemiyoruz. Biz her zaman hakkın tarafındayız. Hukukun üstünlüğüne inanıyoruz. Güçlünün değil, haklının ve mazlumun yanındayız. Biz Türk Milleti’nin büyük devletler kurmuş, şanlı bir tarihe sahip olduğunu, yine refah içinde yaşamayı hak ettiğini bunun da ancak İyi Parti iktidarıyla mümkün olacağına inanıyoruz. 'İyi Parti ile Türkiye İyi olacak'. Çeşmelileri ve tüm vatandaşlarımızı saygı ve sevgi ile selamlıyorum" diye konuştu.

 

İyi Parti Çeşme İlçe Kongresi'nde yapılan seçimlerde, Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine, Nadide Emre, Haluk Pamir, Nebihe Hantal, Namık Öztürk, Havva Evci, Selçuk Demir, Hasan Kutluay, Nurten Gezgin, Havva Bahar, Ali Gök, Ahmet Nazlı, Hüseyin Nuri Eğilmez, Aynur İmrak, İsmail Durmuş, Sevgi Ertik ve Vesile Erdem seçildiler. Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği'ne ise, Oğuz Polat, Peyman Çelik, Önder Nas, Zeki Varış, Hasan Er, Hatice Evcimen, Yusuf Çiçekel, Fatma Gürhan Şen, Abdulmuttalip  Evmez, Emrah Yalçınkaya, Emre Nazlı, Ogeday Menzir, Adem Kocabay, Mehmet Salih Denizli, Dilek Certel ve Yücel Ayaz seçildi.

 

Seçimlerde, İl Delegesi Asil Üyeliklerine, Volkan Evci, Nadide Emre, Namık Öztürk, Havva Evci, Haluk Pamir ve Selçuk Demir seçilirken, yedek üyeliklere ise Vesile Erdem, Önder Nas, Sevgi Ertik ve Hatice Evcimen getirildiler. 

 


Haber Resimleri

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Habere Henüz Puan verilmemis.
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar


  Bu haber Yoruma Kapalı.
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)

Benzer Haberler


 Konu Başlığı Tarih Okunma
 CHP’den İyi Parti Ziyareti 25.4.2018 139
 İyi Parti İlçe Başkanı Evci oldu 26.12.2017 503
 İyi Parti'ye geçtiler 25.4.2018 157
 İyilik Dükkanı Projesi hayat geçti! 11.3.2018 234
 LÖSEV İyilikler Tırı Çeşme'de 8.8.2018 174