Milli Eğitim’den Emniyet’e ziyaret - Gazetem Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon Milli Eğitim’den Emniyet’e ziyaret
+   --   0

 

 

Milli Eğitim’den Emniyet’e ziyaret

 

Çeşme İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Çeşme Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

 

Çeşme İlçe Emniyet Müdürü Gürcan Alev’i makamında ziyaret eden Çeşme İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Ülkemizin her bir noktasında vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak, kamu huzurunu sağlamak amacıyla büyük bir özveri ile görev yapan tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyorum. Bu vesile ile bütün Emniyet Teşkilat mensuplarımıza teşekkür eder; kendilerine sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim” dedi.

 

Çeşme İlçe Emniyet Müdürü Gürcan Alev de ziyaretten son derece memnun olduklarını dile getirerek, “ Buradan Milli Eğitim Müdürü Sayın Gengörü’ye gerçekleştirdiği ziyaret nedeniyle teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Polis teşkilatı olarak Çeşmeli vatandaşlarımızın huzuru için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ulu Önder Mustafa Kenal Atatürk’ün söylediği gibi, “ Herkesin vicdanı kendi polisidir.” Bizler, vicdansızlara karşı mücadelemize devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 


Haber Resimleri

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Habere Henüz Puan verilmemis.
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar


  Bu haber Yoruma Kapalı.
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)