“KIRIK KALPLER” ÇEŞME’DE BULUŞTU! - Gazetem Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon “KIRIK KALPLER” ÇEŞME’DE BULUŞTU!
+   --   0

  “KIRIK KALPLER” ÇEŞME’DE BULUŞTU!

 

Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’ndamuhteşem bir konser ile başlayan Yıldızlı Geceler’in sahnesinde ağırladığı ikinci dev isim Türk pop müziğinin güçlü sesi Sertab Erener’di. Erener, merakla beklenen konserinde beğeni toplayan yeni albümü “Kırık Kalpler Albümü”nde yer alan şarkıların yanı sıra unutulmaz hitlerini seslendirdi ve sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

 

Tükiye’nin 3 farklı şehrinde gerçekleşecek olan yaz aylarının en çok ses getiren etkinliği Yıldız Geceler’in ilk durağı Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda ağırladığı ikinci dev isim Sertab Erener’di.

 

Erener, merakla beklenen konserinde güçlü sesi, dillerden düşmeyen şarkıları ve sahne enerjisiyle büyük beğeni topladı.

Pop müziğin dev ismi, muhteşem konserinde son albümü “Kırık Kalpler Albümü” nde yer alan yeni şarkıların yanı sıra sevilen hitlerini seslendirdi.

Açıkhava’yı hınca hınç dolduran müzkseverler, gece boyunca hemen her şarkıda sevilen sanatçıya eşlik etti.

Sertab Erener, Çeşme konserinn ardından 13 Temmuz’da Bodrum Antik Tiyatro’da, 16 Ağustos’ta ise Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşacak.

 


Haber Resimleri

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Habere Henüz Puan verilmemis.
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar


  Bu haber Yoruma Kapalı.
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)

Benzer Haberler

Benzer haber Bulunamadı.