Eski Muhtarların torun acısı - Gazetem Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon Eski Muhtarların torun acısı
+   --   0

Eski Muhtarların torun acısı

 

 

İnönü Mahallesi eski Muhtarı Necat Albayrak ile Çakabey Mahallesi eski Muhtarı Melek Albayrak, torunları Boran Can Tayşi'yi genç yaşta kaybettiler.

 

Aydın'ın Efeler ilçesinde, havuzda nefes antrenmanı yaparken ciğerlerine su dolan 20 yaşındaki Boran Can Tayşi, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

 

Üzücü olay, Aydın'ın Efeler ilçesinin Kemer Mahallesi'ndeki Atatürk Spor Kompleksi'nde meydana geldi. Bilkent Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nde okuyan ve dalgıçlık yapan Boran Can Tayşi, nefes egsersizi yapmak için havuza girdi. Yogo'ya da meraklı olan Tayşi, suyun altında Yogo hareketleri yapmaya kalkınca, ciğerlerine su doldu. Suyun üzerine çıkarak çırpınmaya başlayan Tayşi, cankurtaranın yardımıyla sudan çıkarıldı. Boran Can Tayşi, ambulansla Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ciğerleri su dolan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan Tayşi, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

 

İnönü Mahallesi eski Muhtarı Necat Albayrak ve Çakabey Mahallesi eski Muhtarı Melek Albayrak'ın doktor olan kızları Canan Tayşi'nin oğlu Boran Can Tayşi'nin cenazesi Çeşme'ye getirilerek, toprağa verildi. 

 

 

 


Haber Resimleri

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Habere Henüz Puan verilmemis.
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar


  Bu haber Yoruma Kapalı.
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)